TORLAK ARICILIK Tuğrulcan Torlak , Rize'de doğdum Arcilik babadan kalma bir meslek.Yıllardır amatörce arıcılık yapıyorduk.Son 15yıldır profosyonelce ugraşmaya başladık.

Ballarım kendi üretimim yüzde yüz doğal rize nin yüksek kesim dağlarında üretiyorum.Alınan ballarda torlak arıcılığın garantisi ve güveni vardır.Kesinlikle hile yokdur,doğal arının yapdığı baldır ve organıkdır.Tahlil olmuş ballarımız garantilidir.

Beğenilmeyen balı geri gönderme garantisi’de vardır.

Rabbim bütün insanlara sağlık sıhat versin. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla… Rabbin bal arısına vahyetti: Dağlarda, ağaçlarda ve onların kurdukları çardaklarda kendine evler edin. (NAHL SURESİ / 68) Sonra meyvelerin tümünden ye, böylece Rabbinin sana kolaylaştırdığı yollarda yürü-uçuver. Onların karınlarından türlü renklerde şerbetler çıkar, onda insanlar için bir şifa vardır. 

Şüphesiz düşünen bir topluluk için gerçekten bunda bir ayet vardır. (NAHL SURESİ / 69) Takva sahiplerine va'dedilen cennetin misali (şudur): İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenler için lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır ve orda onlar için meyvelerin her türlüsünden ve Rablerinden bir mağfiret vardır. 

Hiç (böyle mükafaatlanan bir kişi), ateşin içinde ebedi olarak kalan ve bağırsaklarını 'parça parça koparan' kaynar sudan içirilen kimseler gibi olur mu?