WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Torlak Arıcılık

Torlak Arıcılık

Balda Kristalizasyon (Şekerleme)

Kristalizasyon çoğu kişinin sandığı gibi balın bozulması değil fiziksel olarak değiştirmesidir.Kabı ile birlikte sıcak su içerisinde bekletildiğinde tekrar sıvı hale döner.
Suyun sıcaklığı 45 derecede ise değişiklik meydana gelmez bal bozulmaz

bal torlak bal şekerlenme


İNCELE

Torlak Arıcılık

Gerçek Balı Anlamak İçin Ne Yapmalıyız ?

Gerçek Balı anlamak için ne yapmalıyız ? Gerçek ve kaliteli bal diğer ballardan nasıl ayırt edilir ? Gerçek bal, kekik, keven çiçeklerinin çesitlerine göre açik mor, sarı, hafif kırmızı veya buzlu cam renklerinde veya bu renklerin değişik tonlarında olabilir.

torlak bal gerçek bal organik bal


İNCELE

Torlak Arıcılık

ORGANİK BAL NASIL ANLAŞILIR?

Organik bal sorunu ülkemizde “ televizyon reklamları “ sonrasında ciddi bir problem oluşturmaya başladı. Özellikle Bakanlığın "sahte bal satıyorlar" diyerek afişe ettiği bazı firmaların ardından insanlar bal alımı konusunda daha şüpheci ve daha dikkatli davranır oldular. 

organik bal bal torlak bal


İNCELE
Polen
Ovit-sivrikaya

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı bilgi al.