WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Torlak Arıcılık

Rize'de Arıcılık Hakkında Bilgiler

Rizede de  Türkiye'de olduğu gibi 1980'den önce,taşıma arıcılık yoktu.

Yapılan arıcılık tamamen ihtiyaç balını almak için yapılırdı.Ağaçlara veya bizim yörede damlara karakovanları koyarlardı.

1980'den sonra karakovan işi tamamen olmasada fenni kovana donmüştür.Arıcılık rize halkına büyük ekonomi katkısı vardır.Rizede doksan binin üzerinde kovan vardır.Türkiye ekenomisene çok katkısı vardır.

Arıyı sadece bal olarak düşünmemek lazım.Dünyada hiç bir yöresinde olmayan çeşit çiçekler rizede vardır. Doğal ortamın bozulmamasıda çok büyük etkendir.

İnsanlarımıza şifa kaynağı olan ballar halkımıza çok katkısı vardır.Bilinçli arıcılık yapılmaya başlanması devletimiz tarafından desteklenmesi,rize halkına ve türkiye ekenomisine katkı sağlamakta'dır.

Anzer balının ve ya diğer Rize ballarının kalitesinin nedeni bilinçli arıcılık yapılmasıdır.Rize arıcıları şekerli bal üretmez,bu da Rizenin balının kalitesini dünyada arttırdı.

Torlak Arıcılık olarak yıllardır , ata mesleğimizin arkasında ve orjinal, hakiki ballarımızla hizmetinizdeyiz.

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı bilgi al.