WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Torlak Arıcılık
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Rize Doğumluyuz, Arıcılık babamızdan kalma bir meslektir.Yıllardır amatörce arıcılık yaptık. Son 20 yıldır tamamıyle profesyonelce arıcılık yapıyoruz.

Ballarımız kendi üretimimiz, yüzde yüz doğal Rize'nin yüksek kesim dağlarında üretilir. Alınan ballarda torlak arıcılığın garantisi ve güveni vardır. Kesinlikle hile yoktur.Doğal arının yaptığı baldır ve organiktir.Tahlil olmuş ballarımız garantilidir.

Beğenilmeyen balı geri alma garantiside vardır.

Rabbim bütün insanlara sağlık sıhat versin. Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla. Rabbin bal arısına vahyetti: Dağlarda, ağaçlarda ve onların kurdukları çardaklarda kendine evler edin. (NAHL SURESİ / 68) Sonra meyvelerin tümünden ye, böylece Rabbinin sana kolaylaştırdığı yollarda yürü-uçuver. Onların karınlarından türlü renklerde şerbetler çıkar, onda insanlar için bir şifa vardır. 

Şüphesiz düşünen bir topluluk için gerçekten bunda bir ayet vardır. (NAHL SURESİ / 69) Takva sahiplerine va'dedilen cennetin misali (şudur): İçinde bozulmayan sudan ırmaklar, tadı değişmeyen sütten ırmaklar, içenler için lezzet veren şaraptan ırmaklar ve süzme baldan ırmaklar vardır ve orda onlar için meyvelerin her türlüsünden ve Rablerinden bir mağfiret vardır. 

Hiç (böyle mükafaatlanan bir kişi), ateşin içinde ebedi olarak kalan ve bağırsaklarını 'parça parça koparan' kaynar sudan içirilen kimseler gibi olur mu?

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı bilgi al.