Anzer Balının Kullanışı

Yetişkinler İçin

Günde bir kere veya günde iki kere sabah,akşam yemeklerden ve kahvaltıdan en az iki saat önce aç karnına bir yemek kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir. Bir su bardağı ılık suya bir yemek kaşığı Anzer Balı konulur.Ayriyetden çay kaşığı Anzer Poleni koyarsanız vitamin değeri daha yüksek olur.Karıştırılır,Şerbet şeklinde içilmesi uygundur. 

Çocuklar İçin

Günde bir kere veya günde iki kere sabah,akşam yemeklerden ve kahvaltıdan iki saat önce aç karnına üç çay bardağı kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir veya bir su bardağı ılık suya üç çay kaşığı Anzer Balı konulur, karıştırılır.Şerbet şeklinde içilir.

Bebekler İçin

(1,5 yaş) Günde bir kere veya günde iki kere sabah-akşam yemeklerden ve kahvaltıdan en az iki saat önce aç karnına bir çay kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir veya bir su bardağı ılık suya bir çay kaşığı Anzer Balı konulur.Sıcak su olmaması lazım emzimlerini oldürür.Şerbetler ılık suyla yapılması lazım.

Bu şekil bütün ballarda kullanılması uygundur.Aç karnına içmenin sebebi en erken kana karışmasıdır.Gecede içilmesi uygundur.

Anzer balının  zararları yokdur,içeriğinde insana dokunacak katkı maddesi yokdur.