WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Torlak Arıcılık

Anzer Balının Kullanımı


Yetişkinler İçin


Günde bir kere veya günde iki kere sabah,akşam yemeklerden ve kahvaltıdan en az iki saat önce aç karnına bir yemek kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir. Bir su bardağı ılık suya bir yemek kaşığı Anzer Balı konulur.Ayriyeten çay kaşığı Anzer Poleni koyarsanız vitamin değeri daha yüksek olur.Karıştırılır,Şerbet şeklinde içilmesi uygundur. 

Çocuklar İçin


Günde bir kere veya günde iki kere sabah,akşam yemeklerden ve kahvaltıdan iki saat önce aç karnına üç çay bardağı kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir veya bir su bardağı ılık suya üç çay kaşığı Anzer Balı konulur, karıştırılır.Şerbet şeklinde içilir.

Bebekler İçin


(1,5 yaş) Günde bir kere veya günde iki kere sabah-akşam yemeklerden ve kahvaltıdan en az iki saat önce aç karnına bir çay kaşığı Anzer balı katı olarak yiyilir veya bir su bardağı ılık suya bir çay kaşığı Anzer Balı konulur.Sıcak su olmaması lazım emzimlerini oldürür.Şerbetler ılık suyla yapılması lazım.

Bu şekil bütün ballarda kullanılması uygundur.Aç karnına içmenin sebebi en erken kana karışmasıdır.Gecede içilmesi uygundur.

Anzer balının  zararları yokdur,içeriğinde insana dokunacak katkı maddesi yokdur.

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet veren bir site sunabilmek için çerez kullanıyoruz. .Bu site, hizmetlerini sunmak ve trafiği analiz etmek için çerezlerden yararlanıyor. Detaylı bilgi al.